Tilsette

SIMAS har sitt hovudkontor i Festingdalen.

Sentralbord tlf: 57 65 70 70
E-post: post@simas.no


hallvard.png

Hallvard Thomassen

Direktør
E-post: hath@simas.no
Tlf.: 57 65 70 71

larspetter.png

Lars Petter Nesse

Prosjektleiar
E-post: lars-petter@simas.no
Tlf.: 57 65 70 72

geir.png

Geir Øygard

Driftssjef
E-post: geiro@simas.no
Tlf.: 57 67 69 90

Audjane.png

Aud Jane Beheim

Økonomisjef
E-post: aud.jane@simas.no
Tlf.: 57 65 70 73

dagny.png

Dagny Ugulsvik Alvik

HMS- og kvalitetsleiar
E-post: dagny.alvik@simas.no
Tlf.: 57 65 70 76

 
aina.png

Aina Raasholm Fauske

Sentralbord
E-post: aina@simas.no
Tlf.: 57 67 69 91

Roger Bjelde

Kundehandsamar næring
E-post: roger@simas.no
Tlf.: 57 65 70 74

Ketil Ølmheim

Logistikk- og transportmedarbeidar
E-post: ketil@simas.no
Tlf.: 57 67 69 96

Sandra Lien

Sakshandsamar privat
E-post: sandra@simas.no
Tlf.: 57 67 69 94

Marianne Ovrid

Kundehandsamar privat
E-post: marianne@simas.no
Tlf.: 57 67 69 84

victoria.png

Victoria Charlotte Strauman

Kundehandsamar privat (vikar)
E-post: victoria@simas.no
Tlf.: 57 67 69 94

Nicolai.png

Nicolai Ivin Kvam

IT-ansvarleg
E-post: nicolai@simas.no

gunnar.png

Gunnar Barsnes Onarheim

Arbeidsleiar drift
E-post: gunnar@simas.no
Tlf.: 57 65 70 53

Geir Selseng

Fagansvarleg deponi
E-post: geir@simas.no
Tlf.: 57 67 69 81

kenneth.png

Kenneth Teigen

Fagansvarleg miljøstasjonar
E-post: kenneth@simas.no
Tlf.: 57 65 70 77

steffen.png

Steffen Nyheim

Driftsoperatør
E-post: steffen@simas.no
Tlf.: 57 67 69 82

gaute.png

Gaute Vatlestad

Sikkerheitsrådgivar farleg avfall
E-post: gaute@simas.no
Tlf: 57 65 70 75

Emil Bøen

Driftsoperatør
E-post: emil@simas.no
Tlf.: 57 65 70 54

Toni Skjær

Driftsoperatør
E-post: toni@simas.no
Tlf.: 57 67 69 83

Odd Vikheim

Driftsoperatør
E-post: odd@simas.no
Tlf.: 57 67 69 92

 
 
ingen.png

Olav Nilsen Solvi

Driftsoperatør

anders.png

Anders Venjum

Driftsoperatør
E-post: anders@simas.no
 

ingen.png

Jermund Barsnes

Driftsoperatør

 

Sandor Orsos

Driftsoperatør
E-post: sandor@simas.no

 
perjohan.png

Per Johan Hove

Driftsoperatør
E-post: perjohan@simas.no
Tlf: 57 67 69 80

 
sveinmagne.png

Svein Magne Kure

Sjåfør/driftsoperatør
E-post: sveinmagne@simas.no
Tlf.: 57 67 69 98

 
ingen.png

Per Ove Ølnes

Sjåfør
E-post: perove@simas.no
Tlf.: 95 47 74 18

 

Johnny Stølen

Formann renovasjon
E-post: johnny@simas.no
Tlf: 48 00 07 88

 

Kurt Lerum

Formann containertransport
E-post: kurt@simas.no
Tlf: 99 09 70 51

 

Raivis Eberlins

Sjåfør
E-post: raivis@simas.no
Tlf: 99 28 26 54

 

Andris Gadlausks

Sjåfør
E-post: andris@simas.no
Tlf: 99 28 26 52

 

Romans Kovalenko

Sjåfør
E-post: romans@simas.no
Tlf: 99 28 26 53

 
perchr.png

Per Christian Fredheim

Sjåfør
E-post: per@simas.no
Tlf: 99 28 26 51

 
nils.png

Nils M. Yttri

Sjåfør
E-post: nils@simas.no
Tlf: 99 28 26 56

 
jantore.png

Jan Tore Bjørk

Sjåfør
E-post: jantore@simas.no
Tlf: 99 09 70 52

 
paulius.png

Paulius Cekanavicius

Sjåfør
E-post: paulius@simas.no
Tlf: 99 28 26 50

 
Leonid.png

Leonid Abajevs

Sjåfør
E-post: leonid@simas.no
Tlf: 99 28 26 50

 
Arturs.png

Arturs Spots

Lærling
E-post: arturs@simas.no